luni, 19 septembrie 2011
miercuri, 14 septembrie 2011
luni, 12 septembrie 2011
luni, 5 septembrie 2011
duminică, 4 septembrie 2011
joi, 1 septembrie 2011
vineri, 26 august 2011
miercuri, 17 august 2011
vineri, 12 august 2011
Lamborghini Gallardo
Dupa atata plastilina,lemn si sarma....va invit la ceva dulce:)
Un chec micut care se crede masina.
Putina crema.
Pasta de zahar.
Ceva vopsea (insa de proasta calitate,din pacate:()
Un Lamborghini Gallardo ceva mai dulce:d
Data viitoare o sa ma asigur sa iasa mai bine,insa pentru prima incercare,sper sa va placa.
vineri, 17 iunie 2011
vineri, 10 iunie 2011
vineri, 3 iunie 2011
Abonați-vă la:
Postări (Atom)









